Використання протоколу дозволяє торговцям, які не володіють сертифікатом безпеки PCI DSS здійснювати оплати не використовуючи захищену сторінку UPC. Для заміни номера банківської картки було створено механізм токенізаціі що дозволяє отримати токен картки (текстову величину асоційовану з номером платіжної картки) за допомогою якої можливо відправляти запити на оплату.

Механізм отримання токена:

  1. Торговцю потрібно зв'язатися з відділом електронної комерції (ec@upc.ua) і здійснити запит на активацію послуги токенізаціі.
  2. Також потрібно звернутися в банк торговця з проханням налаштувати максимально дозволену суму до оплати без участі CVV коду карти платника (дозволяє проводити операції списання використовуючи тільки токен карти без підтвердження клієнта). Якщо сума оплати перевищує встановлену банком дозволену суму, в запиті на оплату поруч з токеном картки повинне бути присутнє поле CVV коду, з його значенням.
  3. Торговець здійснює первинну операцію списання з платіжної картки клієнта через захищену сторінку (протокол взаємодії HTTPS)
  4. Після оплати на вказаний в кабінеті торговця NOTIFY адресу надсилається стандартне повідомлення NOTIFY повідомлення з додатковою величиною UPCToken
  5. UPCToken - величина асоційована з номером картки, яку потрібно зберегти торговцю для подальших операцій списання з картки клієнта без участі захищених сторінках UPC


Дивись також:


  • No labels