Що таке Apple Pay?

Apple Pay - система мобільних платежів і електронний гаманець від корпорації Apple. Дозволяє здійснювати платежі з пристроїв компанії Apple.

Кнопка оплати від Apple дозволяє покупцям оплачувати покупки на сайтах, в онлайн-магазинах, мобільних додатках, використовуючи збережену банківську картку в Wallet на iPhone, iPad або MacBook.

Дані карти при цьому зашифровані і не передаються магазину, а для здійснення оплати користувачеві досить підтвердити її за допомогою відбитка пальця, Face ID або пароля. Вводити дані картки і код CVV не потрібно.

Використовуючи Apple Pay клієнт швидко оплачує покупку звичним для нього способом, а бізнес отримує задоволеного клієнта і своєчасну оплату за товар або послугу.Як відбувається оплата Apple Pay?  1. Клієнт бачить товар / послугу на своєму пристрої Apple - iPhone, iPad, iMac, або Macbook
  2. Натискає кнопку Оплатити за допомогою Apple Pay

  3. Підтверджує платіж за допомогою відбитка пальця, Face ID або пароля


Як підключити Apple Pay?

Apple Pay доступний для всіх продавців, які користуються платіжним сервісом UPC eCommece Connect. Ніяких додаткових технічних дій, з боку торговця проводити не потрібно. Для підключених торговців просто необхідно звернутись до нас на підтримку по ec@upc.ua - активація сервісу буде проведена в той же день


Додаткова інформація
  • No labels