Платіжна платформа UPC eCommerce Connect пропонує наступні платіжні інструменти для вашого бізнесу:
Прийом платежів по картам Visa та Mastercard

Безпечний прийом оплати платіжними картами Visa та Mastercard у понад 150 країн світу в режимі онлайн.

Двостадійна оплата

Списання грошей відбувається після другої події, наприклад, після поставок продукції або завершення бронювання в готелі.


E-Invoicing

Електронний рахунок, що направляється для оплати клієнту через SMS, на email, в месенджер або будь-яким зручним способом. Платник переходить за посиланням, вводить реквізити своєї банківської картки та оплачує. Виставлення рахунків можливо через Кабінет торговця або за допомогою APIEmv 3DS2

Новий протокол формує два шляхи проходження платежів: frictionless flow і challenge flow. У першому випадку система верифікує знайоме пристрій користувача і схвалює платіж без підтвердження SMS-паролем


МОТО платежі

Можливість самостійного списання коштів з картки клієнта. Для прийому платежу Вам не потрібен фізичний доступ до карти клієнта. Достаточно лише номери картки та їх дії.


A2C / C2A / P2P перекази

Зручне рішення для переводу коштів із карти на карту, з картки на рахунок і з оплату на карту. Легка інтеграція з API та готові рішення в особистому кабінеті. Удобні виплати на картку для повернення грошей клієнтам, масові виплати винагород, платежі електронним урядом, оплата штрафу та багато іншого.
Цифрові гаманці
Apple Pay, Google Pay, Visa Checkout та MasterPass

Прийом платежів сучасними цифровими гаманцями. Простий спосіб підтвердження оплати за допомогою Touch ID або Face ID. Оплата здійснюється в один клік. Можливість прямої інтеграції кнопок Apple Pay, Google Pay, Visa Checkout та MasterPass на сторінці товару чи кошику.


Токени

Формування і безпечне зберігання токена картки для зареєстрованих клієнтів. Запити на списання за токеном картки клієнта. Ви самостійно встановлюєте правила, і періодичність списання та суму.


QR сплата

Створення платіжних QR-кодів для зручної оплати онлайн або оффлайн. Зручний спосіб оплати як на паперових рахунках (наприклад комунальних), так і в оффлайн торгових точках.

  • No labels