Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Платіжна платформа UPC eCommerce Connect пропонує наступні платіжні інструменти для вашого бізнесу:
payments instrument logo

Прийом платежів по картам Visa та Mastercard

Безпечний прийом оплати платіжними картами Visa та Mastercard у понад 150 країн світу в режимі онлайн.

payments instrument logo

Двостадійна оплата

Списання грошей відбувається після другої події, наприклад, після поставок продукції або завершення бронювання в готелі.

payments instrument logo

E-Invoicing

Електронний рахунок, що направляється для оплати клієнту через смс, на email, в месенджер або будь-яким зручним способом. Платник переходить за посиланням, вводить реквізити своєї банківської картки та оплачує. Виставлення рахунків можливо через Кабінет торговця або за допомогою API


payments instrument logo

3D Secure

UPC - перший процесінговий центр в Україні, який забезпечує авторизацію карток за стандартом 3D Secure 2.0 на основі одноразових паролів та з використанням методів динамічної аутентифікації, таких як біометрія та аутентифікація на основі токенів.

payments instrument logo

МОТО платежі

Можливість самостійного списання коштів з картки клієнта. Для прийому платежу Вам не потрібен фізичний доступ до карти клієнта. Достаточно лише номери картки та їх дії.

payments instrument logo

A2C / C2A / P2P перекази

Зручне рішення для переводу коштів із карти на карту, з картки на рахунок і з оплату на карту. Легка інтеграція з API та готові рішення в особистому кабінеті. Удобні виплати на картку для повернення грошей клієнтам, масові виплати винагород, платежі електронним урядом, оплата штрафу та багато іншого.payments instrument logo

Цифрові гаманці
Apple Pay, Google Pay, Visa Checkout та MasterPass

Прийом платежів сучасними цифровими гаманцями. Простий спосіб підтвердження оплати за допомогою Touch ID або Face ID. Оплата здійснюється в один клік. Можливість прямої інтеграції кнопок Apple Pay, Google Pay, Visa Checkout та MasterPass на сторінці товару чи кошику.

payments instrument logo

Токени

Формування і безпечне зберігання токена картки для зареєстрованих клієнтів. Запити на списання за токеном картки клієнта. Ви самостійно встановлюєте правила, і періодичність списання та суму.

payments instrument logo

QR сплата

Створення платіжних QR-кодів для зручної оплати онлайн або оффлайн. Зручний спосіб оплати як на паперових рахунках (наприклад комунальних), так і в оффлайн торгових точках.

  • No labels