Призначення

Цей сервіс дозволяє створювати електронні рахунки клієнтам, які можливо оплатити по URL-посиланню чи QR - коду. Сформовані рахунки можуть бути відправлені клієнтам самостійно, будь-яким зручним каналом зв'язку(email, SMS, messanger) у вигляді сформованого URL-посилання або унікального QR - коду.

Ця можливість особливо актуальна для інтернет-магазинів, ресторанів, благодійних проектів, готелів і постачальників послуг, яким в рамках своєї діяльності доводиться регулярно стикатися з необхідністю відправки рахунків клієнтам для оплати по електронних каналах.


Особливість сервісу для збору платежів полягає в тому, що формувати рахунки можна з вже введеними даними платежу (сума, призначення, номер замовлення) з боку торговця, або ці дані можуть бути відкритими для можливості вводу клієнтом самостійно.

Як це працює?

1. Клієнт робить у торговця замовлення (навіть без наявності сайту).

2. Торговець формує рахунок на оплату за допомогою API і надсилає клієнту по email, SMS або в інший зручний спосіб, у вигляді URL-посилання або унікального QR - коду.

3. Клієнт отримує рахунок з URL-посиланням або з відкритим QR - кодом на оплату .


4. Для оплати кліент переходить за отриманим URL- посиланням або сканує QR - код  та перенаправляється на захищенну платіжну сторінку UPC, де може сплатити рахунок будь-якім зручним для нього способом:

Формувати такі рахунки торговець може з вже введеними даними платежу (сума і/та коментар) або ці поля можуть бути відкритими для можливості вводу клієнтом самостійно.

Клієнт вводить дані, яких не вистачає(суму і/та коментар) зберігає платіж та перенаправляється на нашу стандартну платіжну сторінку для оплати, де може оплатити рахунок зручним для себе способом. 

Якщо при створенні сторінки збору платежів дані вказані – клієнт їх змінювати не може.


Сервіс зручно застосовувати для:
1. Прийому платежів у ресторанах з прив'язкою до стола (у тому числі через QR).
2. Прийому платежів за товар, з прив'язкою до товару (у тому числі через QR).
3. Прийому платежів у Instargam та інших соцмеражах.
4. Сбіру пожертв на благодійність.
тощо...


  • No labels