UPC EMV 3DS2 ActiveServer пропонує швидкість і безпеку, дозволяючи емітентам карт автуентифікувати власників карт з використанням контекстних даних, вимагаючи додаткової перевірки клієнтів тільки для невеликого відсотка транзакцій з високим ризиком. Цей процес дозволяє прискорити оформлення покупця, при цьому дотримуючись строгі вимоги аутентифікації клієнта (SCA).


Незважаючи на те, що дата вступу в силу вимог PSD2: Strong Customer Authentication (SCA) 14 вересня 2019 року вже наступила, у багатьох продавців все ще є питання про те, як забезпечити відповідність своїх транзакцій SCA. Хоча правила і вимоги можуть здатися складними, рішення просте: 3D Secure 2 (3DS2).


UPC EMV 3DS2 ActiveServer - це пропоноване UPC рішення, для задоволення вимог SCA, яке може допомогти забезпечити аутентифікацію користувача картки і захист від шахрайських транзакцій. Останнє оновлення 3DS, яке дозволяє банкам-емітентам перевіряти власників карток під час транзакцій, також дає переваги для продавців: воно може допомогти передати відповідальність за суперечки про шахрайство емітентам, допомогти знизити витрати, пов'язані з поворотними платежами, і навіть допомогти збільшити конверсію.


Що таке 3D Secure?

3DS - це протокол безпеки, який забезпечує додатковий рівень захисту для онлайн-покупок за допомогою кредитних і дебетових карт. Вперше він був запропонований Visa як «Verified by Visa», а потім перейменований в «Visa Secure». Після цього початкового впровадження послуги аутентифікації платежів на основі 3DS були прийняті Mastercard, American Express і іншими платіжними системами.


Протокол з'єднує продавців, карткові мережі і фінансові установи для аутентифікації транзакцій та обміну даними. Додатковий етап перевірки допомагає захистити як власників карток, так і продавців під час оформлення замовлення - пошук визначає, чи зареєстрований власник карти в 3D Secure і потрібно їм аутентифицировать транзакцію.


3DS2: покращена якість обслуговування клієнтів

Початковий протокол 3D Secure, 3DS1, був розроблений задовго до смартфона, і він показав - 3DS1 став відомий в галузі як «вбивця конверсій» через складного процесу транзакцій.


Але 3DS2 був спеціально розроблений, щоб допомогти зменшити дискомфорт при проведенні платежів, особливо для мобільних платежів, завдяки зручному взаємодії з мобільними пристроями і вбудованим SDK для Android і iOS. І хоча його основна мета - задовольнити вимоги SCA до біометрії і двофакторної аутентифікації, 3DS2 може допомогти поліпшити конверсію, зробивши оформлення замовлення більш швидким і простим для клієнтів.


Ключові особливості 3DS2

  • Забезпечує більш зручну роботу з мобільними пристроями за допомогою власних SDK для Android і iOS.

  • Використовує дані пристрої і браузера для більш точної оцінки ризиків, які зазвичай відбуваються за лаштунками, а не вимагають участі власника картки.

  • Пропонує кращі і більш безпечні методи заміни статичних паролів в рідкісних випадках виникнення проблем.

  • Допомагає відповідати вимогам SCA для біометрії і двофакторної аутентифікації (2FA)


PSD2 і сувора перевірка справжності клієнтів (SCA)

Переглянута Директива про платіжні послуги (PSD2)

Переглянута Директива про платіжні послуги (PSD2) була введена для просування нових типів платіжних послуг і підвищення захисту і безпеки клієнтів. PSD2 встановив крайні терміни для підприємств, щоб дотримуватися його правила.


Дати регіональної активації 3D Secure 2.0:


UPC EMV 3DS2 Active Server

UPC EMV 3DS2 ActiveServer - це серверне рішення 3DS від UPC, створене для платіжних шлюзів, продавців і банків-еквайєрів, які хочуть підтримувати 3D Secure 2. UPC EMV 3DS2 ActiveServer розроблений на основі специфікацій 3D Secure 2.2.0, викладених EMVCo.


Зверніть увагу

Рішення відмінно підходить так само для банків, які не обслуговуються в UPC, процесингові центри яких не підтримують рішення EMV 3DS2. Завдяки легкій інтеграції, рішення дозволяє безболісно провести інтеграцію і знизити витрати на установки і експлуатацію рішення.


3DS2 Active Server як SaaS-сервіс

Наша служба, розміщена на сервері Active Server, надає масштабуєму цілодобову службу, яка допомагає клієнтові заощадити час і ресурси інфраструктури.


Легка інтеграція

Інтеграція з UPC EMV 3DS2 Active Server дуже проста. Він використовує стандартний XML API і включає 3DS Requestor і сторінку оплати для демонстрації інтеграції системи.


Маршрутизатор протоколу включено для сумісності з 3DS1

UPC EMV 3DS2 Active Server реалізує «маршрутизатор протоколу» для забезпечення сумісності з 3DS1. Active Server перед кожною аутентифікацією може виконувати виклик API маршрутизатора протоколу, щоб визначити, чи підтримує дана карта 3DS2. В іншому випадку клієнт може повернутися до існуючої реалізації MPI 3DS1. Маршрутизатор протоколу сумісний з будь-яким 3DS1 MPI на ринку і має вирішальне значення для продавців, щоб отримати перенесення відповідальності за допомогою 3DS1 до того, як зсув відповідальності для 3DS2 буде активований, або для дотримання регіональних вимог.

  • No labels