Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Після логіна в Особистий кабінет, в лівій частині екрана знаходиться меню, в центральній частині відповідна, обрана форма. У верхній частині знаходиться інформація про користувача, який залогінився користувача системи, контактна інформація про службу підтримки і перемикач мови інтерфейсу.При виборі пункту меню, в центральній частині показується відповідна інформація. Вся інформація, як правило, показується у вигляді списку. Над списком знаходиться фільтр (пошук) з відповідними полями. Для відкриття форми з пошуком натисніть на жовтий гурток з стрілкою, над списком 


На цій стрінці:

Зверніть увагу

Список пунктів меню зліва може відрізнятися в залежності від прав доступу, який має користувач.


При кліці на сходінці з списком, відкриється відповідна форма з деталями цього рядка.Правила пошуку

Для відкриття форми з пошуком натисніть на жовтий гурток з стрілкою, над списком.

Для пошуку інформації введіть необхідні параметри і натисніть кнопку Пошук або кнопку Enter.


Пошук за датою

Якщо форма дозволяє шукати інформацію по діапазону дат, установка дат працює наступним чином. При кліці на поле будь-якої з дат - дата з і дати по, виникає спочатку календар для вибору дати, а після ще один календар для вибору часу пошуку.

Якщо ж клікнути на піктограму поміж цими датами, то виникне календар, що дозволяє вказати відразу діапазон дат. При цьому час дати початку пошуку буде встановлено з 00:00 а час закінчення о 23:59Пошук по номеру карти


Якщо форма пошуку дозволяє шукати за номером картки, то в це поле можна вводити маску карти - перші 6 і останні 4 цифри карти. Будь-які цифри в середині можна вказувати символом зірочка - *.


Наприклад

456789 * 1234.


Так само цей символ можна вказувати як в кінці, так і на початку маски щоб вказати, що всі символи в кінці і на початку є будь-якими.


Наприклад

*1234

або

456787*
  • No labels