Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Це меню містить необхідні для роботи звіти та довідкові таблиці.

Аналітика


Це меню містить різну аналітичну інформацію про транзакції перекладів.

Графіки аналітики будуються з використанням параметрів, зазначених у верхній частині сторінки. Після налаштування параметрів натисніть ОК.

  • Динаміка суми транзакцій - статистика за вказаний період за сумою транзакцій, в розрізі статусу - успішні і неуспішні транзакції
  • Динаміка за кількістю транзакцій - статистика за вказаний період за кількістю транзакцій, в розрізі статусу - успішні і неуспішні транзакції
  • Конверсія - відношення успішних транзакцій до загальної кількості (успішних і неуспішних) в процентах
  • Кількість транзакцій по країнам-емітентам - аналітика по країнам-емітентам платіжних карт за вказаний період
  • Частка валют за кількістю - аналітика по платіжним валют (врахуйте, що не по картковим валют) за вказаний період. Цей графік актуальний у випадках, коли місцеве законодавство дозволяє авторизацію платежів в різних валютах.

MCC

Це меню містить довідкову інформацію про коди MCC. Вгорі сторінки знаходиться форма для пошуку за кодом МСС.Коди помилок

Це меню містить довідкову інформацію про коди помилок. Для зручності у верхній частині сторінки передбачений швидкий пошук кодів помилок.Партнери

У цьому меню міститься аналітичний звіт про фінансові відносини банку з Партнерами. Партнерами зазвичай є PSP (постачальник платіжних послуг) компанії. Цей звіт найбільш актуальний в разі співпраці банку і PSP за транзакціями A2C і встановлення прийнятних овердрафтів для Партнерів.

Для побудови звіту виберіть необхідні параметри у верхній частині сторінки і натисніть ОК. Звертаємо вашу увагу, що список Партнерів і пов'язаних з ними Мерчант (терміналів) встановлюється в UPC на підставі інформації з банків.

Модель взаємодії - один партнер може працювати з декількома банками. Але один трейдер може працювати тільки з одним партнером. В результаті один продавець працює через одного Партнера тільки з одним з банків.
Звіт будується по кожному Партнеру окремо, з розбивкою по трейдерам (терміналів).

У лівих стовпчиках ECOM і C2A представлена ​​кредитна частина взаємодії банку з Партнером - це сума всіх вхідних транзакцій для цього партнера з розбивкою по терміналах.

Правий стовпчик A2C - це дебетова частина взаємодії банку з Партнером.

Різниця між дебетом і кредитом - це баланс Партнера. Якщо сума кредитної частини (ECOM і C2A) більше дебетової (A2C), то значення в стовпці «Баланс» буде позитивним.

Значення цього залишку можна використовувати для установки необхідного ліміту з Партнером в формі Термінали на вкладці A2C Limits.


  • No labels