Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

API має фіксовані URL-адреси і використовує коди відповідей HTTP для позначення помилок API. Використовуються вбудовані функції HTTP, такі як HTTP-аутентифікація і HTTP-команди, які розуміються стандартними HTTP-клієнтами. Вся авторизація здійснюється через сертифікат клієнта, виданий UPC


Набір повідомлень EMV 3-D Secure буде відправлений сервером 3DS через сервер каталогів (DS) на сервер управління доступом (ACS) для виконання процесу аутентифікації. Протокол аутентифікації 3-D Secure може бути:

  • На основі програми (app-based) - аутентифікація під час транзакції на споживчому пристрої, яка виходить з програми, наданого зареєстрованим агентом (продавцем, цифровим гаманцем і т. Д.). Наприклад, транзакція електронної комерції, ініційована під час процесу оформлення замовлення в додатку продавця на споживчому пристрої.
  • На основі браузера (Browser-based) - аутентифікація під час транзакції на споживчому пристрої або комп'ютері, що виходить від веб-сайту з використанням браузера. Наприклад, транзакція електронної комерції, ініційована в процесі оформлення замовлення на веб-сайті.

Ви можете виконати аутентифікацію для трьох різних середовищ аутентифікації і запросити результати аутентифікації.

API аутентифікації підтримує специфікацію базової функції EMVCo V2.1.0 і V2.2.0, поля і значення, представлені в V2.2.0, позначені тегом [From V2.2.0].


TEST url - https://ecg.test.upc.ua/go/service/3ds/v2.2

WORK url -  https://secure.upc.ua/go/service/3ds/v2.2

  • No labels