UPC EMV 3DS2 ActiveServer пропонує швидкість і безпеку, дозволяючи емітентам карт автуентифікувати власників карт з використанням контекстних даних, вимагаючи додаткової перевірки клієнтів тільки для невеликого відсотка транзакцій з високим ризиком. Цей процес дозволяє прискорити оформлення покупця, при цьому дотримуючись строгі вимоги аутентифікації клієнта (SCA).


Незважаючи на те, що дата вступу в силу вимог PSD2: Strong Customer Authentication (SCA) 14 вересня 2019 року вже наступила, у багатьох продавців все ще є питання про те, як забезпечити відповідність своїх транзакцій SCA. Хоча правила і вимоги можуть здатися складними, рішення просте: 3D Secure 2 (3DS2).


UPC EMV 3DS2 ActiveServer - це пропоноване UPC рішення, для задоволення вимог SCA, яке може допомогти забезпечити аутентифікацію користувача картки і захист від шахрайських транзакцій. Останнє оновлення 3DS, яке дозволяє банкам-емітентам перевіряти власників карток під час транзакцій, також дає переваги для продавців: воно може допомогти передати відповідальність за суперечки про шахрайство емітентам, допомогти знизити витрати, пов'язані з поворотними платежами, і навіть допомогти збільшити конверсію.


Що таке 3D Secure?

3DS - це протокол безпеки, який забезпечує додатковий рівень захисту для онлайн-покупок за допомогою кредитних і дебетових карт. Вперше він був запропонований Visa як «Verified by Visa», а потім перейменований в «Visa Secure». Після цього початкового впровадження послуги аутентифікації платежів на основі 3DS були прийняті Mastercard, American Express і іншими платіжними системами.


Протокол з'єднує продавців, карткові мережі і фінансові установи для аутентифікації транзакцій та обміну даними. Додатковий етап перевірки допомагає захистити як власників карток, так і продавців під час оформлення замовлення - пошук визначає, чи зареєстрований власник карти в 3D Secure і потрібно їм аутентифицировать транзакцію.


3DS2: покращена якість обслуговування клієнтів

Початковий протокол 3D Secure, 3DS1, був розроблений задовго до смартфона, і він показав - 3DS1 став відомий в галузі як «вбивця конверсій» через складного процесу транзакцій.


Але 3DS2 був спеціально розроблений, щоб допомогти зменшити дискомфорт при проведенні платежів, особливо для мобільних платежів, завдяки зручному взаємодії з мобільними пристроями і вбудованим SDK для Android і iOS. І хоча його основна мета - задовольнити вимоги SCA до біометрії і двофакторної аутентифікації, 3DS2 може допомогти поліпшити конверсію, зробивши оформлення замовлення більш швидким і простим для клієнтів.


Ключові особливості 3DS2

  • Забезпечує більш зручну роботу з мобільними пристроями за допомогою власних SDK для Android і iOS.

  • Використовує дані пристрої і браузера для більш точної оцінки ризиків, які зазвичай відбуваються за лаштунками, а не вимагають участі власника картки.

  • Пропонує кращі і більш безпечні методи заміни статичних паролів в рідкісних випадках виникнення проблем.

  • Допомагає відповідати вимогам SCA для біометрії і двофакторної аутентифікації (2FA)


PSD2 і сувора перевірка справжності клієнтів (SCA)

Переглянута Директива про платіжні послуги (PSD2)

Переглянута Директива про платіжні послуги (PSD2) була введена для просування нових типів платіжних послуг і підвищення захисту і безпеки клієнтів. PSD2 встановив крайні терміни для підприємств, щоб дотримуватися його правила.


Дати регіональної активації 3D Secure 2.0:


UPC EMV 3DS2 Active Server

UPC EMV 3DS2 ActiveServer - це серверне рішення 3DS від UPC, створене для платіжних шлюзів, продавців і банків-еквайєрів, які хочуть підтримувати 3D Secure 2. UPC EMV 3DS2 ActiveServer розроблений на основі специфікацій 3D Secure 2.2.0, викладених EMVCo.


Рішення відмінно підходить так само для банків, які не обслуговуються в UPC, процесингові центри яких не підтримують рішення EMV 3DS2. Завдяки легкій інтеграції, рішення дозволяє безболісно провести інтеграцію і знизити витрати на установки і експлуатацію рішення.


3DS2 Active Server як SaaS-сервіс

Наша служба, розміщена на сервері Active Server, надає масштабуєму цілодобову службу, яка допомагає клієнтові заощадити час і ресурси інфраструктури.


Легка інтеграція

Інтеграція з UPC EMV 3DS2 Active Server дуже проста. Він використовує стандартний XML API і включає 3DS Requestor і сторінку оплати для демонстрації інтеграції системи.


Маршрутизатор протоколу включено для сумісності з 3DS1

UPC EMV 3DS2 Active Server реалізує «маршрутизатор протоколу» для забезпечення сумісності з 3DS1. Active Server перед кожною аутентифікацією може виконувати виклик API маршрутизатора протоколу, щоб визначити, чи підтримує дана карта 3DS2. В іншому випадку клієнт може повернутися до існуючої реалізації MPI 3DS1. Маршрутизатор протоколу сумісний з будь-яким 3DS1 MPI на ринку і має вирішальне значення для продавців, щоб отримати перенесення відповідальності за допомогою 3DS1 до того, як зсув відповідальності для 3DS2 буде активований, або для дотримання регіональних вимог.Зміст:

Зміст: